Travertinový obkladový kámen - Tara Aurum

Kód: 437S1
Značka: Kameny.cz
823,40 Kč / balení 0,46 m2 680,50 Kč bez DPH 1 790 Kč / 1 m2
Skladem

Tara Aurum je obkladový kámen vyrobený z luxusního travertinu. Vyznačuje se velkou škálou barevně sladěných odstínů a tím vytváří unikátní obrazce. Díky tomu se hodí do všech místností bytu či domu, na krby, za televize, do obývacích pokojů nebo také jako obklad na venkovní sokl či celou fasádu. Nabízíme jej v modulech o rozměru 53 x 17,5 cm, tloušťka kamene je 2 cm. Modulové provedení kamene usnadňuje jeho pokládku. Balení obsahuje 0,46 m2 a jeho váha je 20 kg. Obklad je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. 

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailní informace

Detailní popis produktu


 
 
 
 
Tara Aurum je přírodní obkladový kámen vyrobený z travertinu. Jedná se o velmi odolný materiál, zaručující obkladu pevnost a barevnou stálost. Světlé tóny modulárního obkladu jsou pro interiér velmi žádané, a to především v místnostech, kde chceme dosáhnout toho, aby kamenný obklad neztmavil málo prosvětlený prostor. Díky různorodosti zbarvení každého kusu kamene a odlišné velikosti, je možné vytvořit si ojediněle autentický obklad, který nikde jinde nenajdete. Pro rychlou a jednoduchou pokládku jsou jednotlivé kusy travertinu pryskyřicí slepeny do modulů o velikosti 53 x 17,5 cm.
 
 obklady do kuchyně
 
K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Fleckstop W

 

Přírodní kamenný obklad může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo fasádní omítka. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tuto dlažbu odlišuje od ostatních části domu.

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.

V případě, že si nejste jistí barevností, strukturou, plasticitou nebo kvalitou zpracování, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek tohoto kamene. Pokud následně na základě zaslaného vzorku uděláte objednávku, peníze za vzorek Vám vrátíme. 

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Modul
Rozměry: 53 cm x 17,5 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Zlatá, Žlutohnědá
Série: Aurum
Tloušťka: 2 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ materiálu: Travertin
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 53 cm x 17,5 cm
Tloušťka kamene: 2 cm
Obsah balení: 0,46 m²
Počet modulů v balení: 5 ks
Typ balení: Kartonová krabice
Váha 1 m²: 47 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz