Impregnace na textil a kůže

2 položek celkem

Cena

478526
1478526

Značky

Položek k zobrazení: 2
impregnace na textil - proti vode a mastnote
478 Kč / ks

Hydrofóbní a olejofóbní impregnace na textil - LTProtect na batohy, čepice, oděvy pro motocyklisty, pracovní oděvy, maskáče a všechny textilie, které přicházejí do styku s...

Kód: 5617/0-5
odpuzovac vody na kůži
od 526 Kč / ks

Nanotechnologická hydrofobní impregnace na useň a textil na bázi nanotechnologie. Zabraňuje pronikání vody a špíny do struktury materiálu.

Kód: 5611/0-5

Impregnace na textil a kůži

 

Hydrofobní impregnace vytváří na textilu a kůži ideální ochranu proti dešti, blátu a jinému znečištění např.od jídla.

S hydrofobní impregnací Nanobala na textil a useň se každé jednotlivé vlákno obalí neviditelnou vrstvou nanočástic. Tato ochrana způsobí, že suché nečistoty se na látce neudrží a vlhké nečistoty nepronikají do struktury. Voda, dokonce káva, obávané červené víno nebo mastné omáčky vytvoří na ošetřených textiliích perličky. I odolné nečistoty je možné snadno odstranit. Materiály ošetřené nano přípravky se chovají k pokožce neutrálně.

Vzhled, omak a prodyšnost ošetřených textilií zůstává po ošetření nano impregnací nezměněna.

Impregnace LTProtect značky Nanobala - nano impregnace na batohy, čepice, oděvy pro motocyklisty a všechny textilie, které přicházejí do styku s vodou, pokud jsou schopné odolat aktivační teplotě

Impregnace LTProtect Plus značky Nanobala - nanotechnologická hydrofobní nano impregnace na useň a textil. Zabraňuje pronikání vody a špíny do struktury materiálu.

Impregnace LTProtect Plus značky Nanobala- vodoodpudivý přípravek na kůži s hydrofobním (odpuzujícím vodu) účinkem funguje na bázi nanočástic.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz