Travertinový obkladový kámen - Tara Multi

Kód: 439S1
Značka: Kameny.cz
823,40 Kč / balení 0,46 m2 680,50 Kč bez DPH 1 790 Kč / 1 m2
Skladem

Tara Crem je obkladový kámen vyrobený z přírodního travertinu, vyznačuje se mírnou plasticitou a designovou lehkostí. Nabízíme jej v modulech tvaru „Z“ o rozměru 53 x 17,5 cm, tloušťka kamene je 2 cm. Balení obsahuje 0,46 m2 a jeho váha je 20 kg. Obkladový kámen má krémovou barvu s tmavšími prvky. Obklad je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Vhodný je do téměř všech místností domu či bytu, nebo také jako obklad na fasádu.

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Adesilex P9 bílé

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
 

Tara Multi je přírodní materiál vhodný do interiéru i exteriéru. Obkladový kámen je z travertinu a obsahuje polodrahokam Onyx, jedná se o velmi odolný kámen, který zaručuje dlouhodobou odolnost a barevnou stálost. Kombinace různých odstínů přírodního kamene Tara Multi zaručuje jeho precizní designový efekt. Světlá barva modulárního obkladu je pro interiér velmi žádaná, a to především v místnostech, kde chceme dosáhnout toho, aby kamenný obklad neztmavil málo prosvětlený prostor. Mírná plasticita kamene zajišťuje na jeho povrchu nádhernou hru světla a stínu. Jednotlivé kusy kamene jsou přilepeny na moduly o velikosti 53 - 17,5 cm a tloušťka je 2 cm.

 

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Fleckstop W

 

Taru Multi Vám dodáme v kartónových krabicích po 5 kusech, které vystačí na cca 0,46 m² a váží kolem 23 kilogramů. V případě, že si nejste jistí barevností, strukturou, plasticitou nebo kvalitou zpracování, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek tohoto kamene. Pokud následně na základě zaslaného vzorku uděláte objednávku, peníze za vzorek Vám vrátíme. 

2674-18

Travertinový obklad Tara crem bývá velmi často kombinován s dlažbami ze stejného materiálu se stejným nebo podobným zbarvením. V naší nabídce naleznete například kombinaci s dlažbami Lima Multi, Rio Crem nebo Trendo Crem. Tyto kombinace naleznete také ve fotogaleriích, kde můžete vidět naše realizované projekty z travertinu.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Modul
Rozměry: 53 cm x 17,5 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Hnědá, Krémová
Série: Multi
Tloušťka: 2 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 53 cm x 17,5 cm
Tloušťka kamene: 2 cm
Obsah balení: 0,46 m²
Počet modulů v balení: 5 ks
Typ balení: Kartonová krabice
Váha 1 m²: 47 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz