Obklad z přírodního kamene - Premium Roka DOPRAVA ZDARMA

Kód: 273-3S1
Značka: Kameny.cz
1 030,50 Kč / balení 0,45 m2 851,65 Kč bez DPH 2 290 Kč / 1 m2
Skladem

Premium Roka je přírodní obkladový kámen vyrobený ze znělce. Pro jednoduchou a rychlou pokládku jsou všechny kusy slepeny do jednotlivých modulů ve velikosti 60 x 15 cm a tloušťce 2 - 4 cm. Obsah balení je 0,45 m² a jeho váha je 24 kg. Své využití najde při obkládání interiérových i exteriérových ploch. Jednotlivé moduly se skládají z  řezaných obdélníkových formátů slepených pryskyřicí dohromady. Tmavý obklad poskytuje dokonalou kulisu pro zeleň, a je krásný v kombinaci s nerezovými prvky a čirým sklem. 

Minimální objednatelné množství je 5 m2.

 

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Keraflex Extra

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Renovujete? Stavíte? Hledáte něco kvalitního, moderního a elegantního? Přírodní kamenný obklad Premium Roka je vhodnou volbou. Modulární úprava obkladu velmi urychluje pokládku a usnadňuje práci. Různé velikosti znělce jsou pryskyřicí slepeny do modulů s velikosti 60 x 15 cm a tloušťkou 2 - 4 cm. Baleny jsou v kartónových krabicích po 5 kusech. Díky formátování Premium Roka, je obkládání s tímto kamenem velmi jednoduché a poměrně rychlé. Architekti také často ocení světlou barvu obkladu a její odstíny, které pestrá paleta kamenných výrobků nabízí. 

 

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Porosil RVV

 

Z masivního kamene, ze kterého se kdysi budovy zdily, se dnes přešlo k obkladům, které mají budovy krášlit a chránit. U cest a chodníků dnes beton postupně nahrazuje žula. Spousty lidí má dnes zafixované, že kámen je drahý a práce s ním přináší riziko. Přesto se v minulosti, relativně i nedávné, kámen hojně používal zejména k výstavbě bankovních domů, honosných sídel ap. Co se týče barevnosti, je tuzemská nabídka ve srovnání se světem skromnější, proto bereme veškeré obkladové i dlažební kameny ze zahraničí a dnes jsou přírodní kamenné obklady využívány mnohem hojněji.

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci. 

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Modul
Rozměry: 60 x 15 cm
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Šedá
Série: Roka
Tloušťka: 2 - 4 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec - křemitý
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 60 x 15 cm
Tloušťka kamene: 2 - 4 cm
Počet modulu v balení: 5 ks
Obsah balení: 0,45 m²
Typ balení: Kartonová krabice
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz