Odstraňovače a čističe

10 položek celkem

Cena

1762662
11762662

Značky

Položek k zobrazení: 10
Lithofin MN AUSSENREINIGER - Čistič pro přírodní kámen a beton
391 Kč / ks

Lithofin AUSSENREINIGER je přípravek vhodný do exteriéru, na veškerý přírodní kámen, betonové povrhy, dlažby, chodníky, zdi, schodiště, terasy, mramor. Odstraňuje nánosy...

Kód: 6889
Lithofin MN ZEMENTSCHLEIERENTFERNER - Odstraňovač cementových šmouh
413 Kč / ks

Čisticí prostředek pro přírodní a umělé kameny Přípravek Lithofin MN ZEMENTSCHLEIERENTFERNER využijete v případě přírodního kamene, mramoru, umělého kamene, žuly, ruly,...

Kód: 6883
Lithofin KUKÜ - Odstraňovač cementových šmouh pro stavby a exteriér
401 Kč / ks

Přípravek Lithofin KUKÜ využijete na všech stavbách i doma v exteriérech. Odstraňuje silný cementový závoj, zbytky malty, výkvěty, usazené nečistoty z různých povrchů. Vhodný...

Kód: 6853/1 L
Lithofin ALLEX - Odstraňovač povlaků, způsobených zelení
568 Kč / ks

Lithofin ALLEX je přípravek vhodný k ošetření různých povrchů jako je dlažba, přírodní kámen, obklad, zídka, ale dá se použít i střechy, náhrobky, dřevěné ploty a na mnoho...

Kód: 6862/1 L
Lithofin OIL-EX - Odstraňovač olejových skvrn
660 Kč / ks

Lithofin OIL-EX je užitečný při odstraňování olejových skvrn a dalších nečistot a to jak z přírodního kamene, tak i z dalších materiálů jako jsou betonové tvárnice, cementový...

Kód: 6859
samočistící impregnace na sklo
2 662 Kč / ks

Ochranný prostředek na hladká skla a glazovanou keramiku ( sprchové boxy, obklady, zrcadla, solární panely, střešní okna atd.) je hydrofobní prostředek proti vodě a špíně na...

Kód: 7365
Lithofin KF SANITÄRREINIGER - Sanitární čisticí prostředek
443 Kč / ks

Přípravek Lithofin SANITÄRREINIGER využijete jako univerzální čistič koupelen. Vhodný je zejména do mokrého prostředí na pravidelnou údržbu. Aplikovat se dá zředěný i neředěný....

Kód: 6874
Odstraňovač výkvětů rzi na kamenný koberec - Top Fe Cleaner
286 Kč / balení

Odstraňovač výkvětů rzi na kamenný koberec. Přípravek je bez zápachu.  

Kód: 5546
vyr 58 SCM Remover postrikovac 800x800
od 176 Kč / ks

Čistič SCM Remover je účinný tekutý odstraňovač nečistot, které vznikly působením okolního prostředí ( bláto, saze, exhalace ) a biologickým působením...

Kód: 4313/0-5
Lithofin MN GRUNDREINIGER - Základní čisticí prostředek pro veškerý přírodní kámen a beton
408 Kč / ks

Lithofin GRUNDREINIGER je přípravek na vyčištění přírodní a betonové dlažby. Dokáže vyčistit olejové a mastné skvrny. Odstraní zbytky nečistot, povrchového znečištění, na stavbě...

Kód: 6880

Odstraňovače rzi, cementu, mechu, čističe povrchů

Na stavebních materiálech se obvykle vyskytuje znečištění biologického původu - mechy, řasy, lišejníky; nebo atmosférického původu - prach z exhalací, popřípadě poškození a znečistění vzniklé činností člověka - rezavé, olejové skvrny nebo úkapy od barev, popř. graffiti. K odstranění těchto nečistot je zapotřebí vysokotlaký čistič v kombinaci s vhodným chemickým přípravkem.

Společnost Nanobala se zabývá vývojem a výrobou ochranných prostředků na stavební povrchy včetně čistících přípravků potřebných před samotnou aplikací nanoimpregnace.

Odstraňovače Nanobala jsou určeny na stavební materiály:beton, přírodní kámen, imitace kamene, teraso, eternit, asfalt, cihly, klinkery, dřevo, sklo na střešní krytiny, omítky, sokly, balkóny, terasy, chodníky, ploty, zídky, náhrobky, krby atd.

Odstraňovače a čističe značky TopStone jsou určeny zejména na kamenné koberce.

Odstraňovač cementových skvrn a výkvětů CL Remover značky Nanobala - aktivně rozpouští a odstraňuje zbytky malty a cementových lepidel, vápenné výkvěty, šmouhy od sádry, cihel, zatvrdlé povrchové nečistoty, cementové závoje a povlaky apod.

Odstraňovač mechu, řas a zelených povlaků MA Remover  značky Nanobala - účinný tekutý likvidátor mechů, lišejníků, řas a jiných nežádoucích organických nečistot ze stavebních materiálů - beton, keramika, přírodní i umělý kámen, asfalt, dřevo, sklo. 

Odstraňovač na rez, oxidy kovů MO Remover značky Nanobala -  vysoce aktivní čistič a odstraňovač skvrn způsobených korozí a kovovou oxidací z minerálních povrchů. Je šetrný k podkladu a biologicky odbouratelný. Nemění vzhled povrchu.

Odstraňovač nátěrů, barev CP Remover značky Nanobala - vysoce účinný gelový odstraňovač silikátových, olejových, glyceroftalátových, suříkových barev a graffiti, nátěrů proti rezavění, barev na bázi vosku, zinkové nebo olovnaté běloby, ochranných nátěrů na dřevo. Nežádoucí vrstvy barev a laků odstraní CP Remover ze všech typů minerálních podkladů - vápenných omítek, betonu, přírodního i umělého kamene, cihel, keramiky, dřeva, železa, skla a většiny umělých hmot.

Čistič na tablety a LCD monitory TabletClean značky Nanobala - antibakteriální čistič byl navržen speciálně pro iPady, tablety a dotyková zařízení. Obsahuje nanočástice stříbra, které zamezují přežívání mikroorganismů a zanechávají obrazovku a klávesnici biologicky čistou.

Izopropanol - izopropyl alkohol nebo IPA 99,9%  značky Nanobala - je známý pro své výborné čistící a odmašťovací schopnosti, pro které je často užíván na šetrné, avšak účinné čištění povrchů elektronických a mechanických konstrukčních součástek, jako univerzálně použitelný přípravek pro bezpečné odstraňování usazených nečistot a mastnoty. Nenarušuje materiály a po krátké době se rychle a úplně odpařuje.

Nano ochranný prostředek pro kuchyně Kitchen Protect značky Nanobala - dvoufázový ochranný prostředek na bázi chemické nanotechnologie, určený do kuchyní na ošetření málo savých nebo nesavých povrchů: keramických obkladů, kamenných či skleněných kuchyňských desek, prosklených dvířek, úchytek, nerezových spotřebičů a baterií.

Čistič na dlažby, fasády SCM Remover značky Nanobala - biologicky odbouratelný vodní čistící prostředek. Je určen k čištění fasád, zdiva, betonu, omítek, kamene a dalších minerálních ploch od usazených nečistot. Odstraňuje mastnotu, saze, bláto, je vysoce účinný i proti biologickému napadení - houby, bakterie, plísně, řasy a mechy v exteriéru staveb.

Čistič nerezu, chr.omu a ušlechtilých kovů MX Cleaner znašky značky Nanobala- bezešmouhový vysoce účinný čistící a odmašťovací prostředek na nerez a ušlechtilé kovy(mosaz, chrom) Odstraňuje otisky prstů, mastnoty a ulpělý prach.

Odstraňovač výkvětů rzi na kamenný koberec Top Fe Cleaner značky Top Stone - rozpouští anorganické nečistoty (např. epoxidové závoje, výkvěty a usazeniny rzi), nečistoty lze po jejich rozpuštění beze zbytku smýt vodou

Přípravek k odstranění epoxidové pryskyřice TopCleaner značky Top Stone - slouží k čištění pracovního nářadí a míst znečistěných epoxidovou pryskyřicí. 

Odstraňovač povlaků, způsobených zelení Lithofin ALLEX - Odstraňovač zeleného filmu. Odstraňuje běžné usazeniny a znečištění způsobené rostlinami. Na terasy, schody, cesty, stěny z přírodního a umělého kamene, fasády, klinker, ale i na omítky, ploty atd.

Sanitární čisticí prostředek Lithofin KF SANITÄRREINIGER - Pro pravidelnou údržbu ve vlhkých prostorách. Přináší hygienickou čistotu a svěží lesk. Odstraňuje vápenec a vodní kámen, rez, mastné nečistoty a zbytky mýdla z vany a sprchy. Čistí chrom, keramiku, nerezovou ocel atd.

Odstraňovač cementových šmouh pro stavby a exteriér Lithofin KUKÜ - Odstraňovač cementového povlaku pro stavby a exteriér. Pro nově položené a staré povrchy z klinkeru, keramiky a kamene. Odstraňuje silné cementové povlaky, zbytky malty, výkvěty, odolné nánosy nečistot atd. ze všech povrchů odolných vůči kyselinám.

Čistič pro přírodní kámen a beton Lithofin MN AUSSENREINIGER - Čisticí prostředek na všechny povrchy z přírodního kamene a betonu. Vrací kamenným povrchům světlost a čistotu. Pro důkladné čištění teras, chodníků, schodů, zdí, fasád, palisád atd. Automaticky odstraňuje nánosy a zabarvení způsobené stromy a rostlinami.

Základní čisticí prostředek pro veškerý přírodní kámen a beton Lithofin MN GRUNDREINIGER - Čisticí prostředek na veškerý přírodní kámen. Pro základní čištění běžně znečištěných podlah, mastnoty a zbytků přípravků na údržbu podlah apod. Pro závěrečné čištění budov, zejména mramoru a vápence.

Odstraňovač cementových šmouh Lithofin MN ZEMENTSCHLEIERENTFERNER - Čisticí prostředek na přírodní kámen odolný vůči kyselinám. Čistí nově položené a již používané plochy. Odstraňuje cementový povlak, zbytky usazených nečistot a výkvěty, rez, zabarvení od rzi. Zabraňuje korozi u materiálů obsahujících železo.

Odstraňovač olejových skvrn Lithofin OIL-EX - Odstraňuje usazené skvrny od vosku, mastnoty a oleje ze všech druhů přírodního a umělého kamene. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz