Obklad z přírodního kamene - Premium Nero

Kód: 273-2S1
Značka: Kameny.cz
1 030,50 Kč / balení 0,45 m2 851,65 Kč bez DPH 2 290 Kč / 1 m2
Skladem

Premium Nero je přírodní kamenný obklad vyrobený z moderní černé břidlice. Pro jednoduchou a rychlou pokládku jsou všechny kusy břidlice slepeny do jednotlivých modulů ve velikosti 60 x 15 cm a tloušťce 2 - 4 cm. Obsah balení je 0,45 m² a jeho váha je 50 kg/m2. Obklad je velmi oblíbený zejména pro svou atraktivní antracitovou barvu, která je aktuálním hitem nejen na fasády domu. Obkladový kámen z mrazuvzdorné břidlice je vhodný k použití na interiérové i exteriérové plochy. Premium Nero je skvělou volbou do obývacích pokojů, na chodby či krby, určitě pro něj najdete uplatnění i u Vás doma.

Minimální objednatelné množství je 5 m2. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
 

Interiérový i exteriérový obkladní kámen Premium Nero je vyroben z přírodního kamene. Materiálem je černá břidlice, která je mrazuvzdorná, umožňuje tedy obložit i sokly, ploty, přístřešky či fasádu. Minimalistický a moderní vzhled je způsoben zejména nadčasovou antracitovou barvou. Velmi zajímavým prvek je také unikátní textura každého jednoho kusu kamene.

Pro jednoduchou a rychlou pokládku jsou všechny kusy břidlice slepeny do jednotlivých modulů ve velikosti 60 x 15 cm a tloušťce 2 - 4 cm. Premium Nero dodáváme v kartónových krabicích, které obsahují 5 ks modulů, což je cca 0,45 m².

fasadni obklad

 

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 

 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   MN Schieferol / BWT Protect   Porosil RVV / BWT Protect 

 

Obklad Premium Nero je vyroben z břidlicového kamene, který obsahuje stopy železa, to může časem vystupovat, proto doporučujeme obklad naimpregnovat.

Barevnost obkladu Premium Nero ztělesňuje elegantní a sofistikované aspekty moderního designu. Tento relativně jednobarevný obklad dodává prostoru čisté linie s výraznou texturou.

Obklad poskytuje dokonalou kulisu pro zeleň. Obzvláště krásný je v kombinaci s nerezovými prvky a čirým sklem. Jednotlivé břidlicové moduly jsou předpřipraveny tak, aby obkládání bylo co nejjednodušší.  K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Modul
Rozměry: 60 x 15 cm
Typ kamene: Břidlice
Barevnost: Antracitová, Černá, Šedá
Série: Nero
Tloušťka: 2 - 4 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Břidlice
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 60 x 15 cm
Tloušťka kamene: 2 - 4 cm
Počet modulů v balení: 5 ks
Obsah balení: 0,45 m²
Typ balení: Kartonová krabice
Váha m²: 50 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz