Kamenná dlažba - Kastelo Nova

Kód: 9927S1
Značka: Kameny.cz
1 335,60 Kč / balení 0,84 m2 1 103,80 Kč bez DPH 1 590 Kč / 1 m2
Skladem

Novinkou v našem sortimentu je vápencová dlažeba Kastelo Nova. Formátovaná dlažba Kastelo Nova je vyrobena ze štípaného vápence šedohnědé barvy. Dlažbu nabízíme v rozměru 56x40cm, 70x40cm, 84x40cm a tloušťka kamene je 2,5 cm. Nabízíme jí v balení s obsahem 0,84 m2. Jedno balení obsahuje rozměry 56x40cm, 70x40cm, 84x40cm. Dlažbu Kastelo Nova lze použít jak ve vnitřních, tak venkovních prostorech. Dlažba Kastelo Nova je ideální volbou na terasy, balkóny, do altánů.

Minimální objednatelné množství je 5 m2.

K této dlažbě doporučujeme - vypočítá Vám kalkulačka: 

Malta pro kladení a spárování přírodního kamene  - NVL 300

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

K této dlažbě dále doporučujeme:  

 
 
 Interiér  Exteriér 
Impregnace   WProtect   Porosil RVV
Spárovací hmota   NVL 300  NVL 300

 

 
Dlažba z přírodního šedohnědého vápence se vyznačuje velkou odolností. Dlažbu Kastelo Nova nabízíme ve formátu 56x40cm, 70x40cm, 84x40cm. Dlažba je vhodná na komunikace kolem domu, na terasy a k bazénům. Luxusní designový efekt zajistí štípaný protiskluzový povrch, který zajišťuje originalitu každého kusu. Ručně zasekávané hrany po obvodu jednotlivých dlaždic podporují tento efekt.

Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní.

Přírodní kamenná dlažba může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo fasádní omítka. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tuto dlažbu odlišuje od ostatních části domu.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažby - přírodní kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy
Tvar: Obdélník
Rozměry: 56x40cm, 70x40cm, 84x40cm
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Hnědá, Šedá, Šedohnědá, Žlutohnědá
Druh dlažby: Pochozí
Tloušťka: 2,5 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Formát dlažby: 56x40cm, 70x40cm, 84x40cm
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ano
Tloušťka kamene: 2,5 cm
Kalibrovaná: Ano
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz