Kamenná dlažba - Kastelo Nova

Kód: 9927S1
Značka: Kameny.cz
1 335,60 Kč / balení 0,84 m2 1 103,80 Kč bez DPH 1 590 Kč / 1 m2
Skladem

Novinkou v našem sortimentu je vápencová dlažeba Kastelo Nova. Formátovaná dlažba Kastelo Nova je vyrobena ze štípaného vápence šedohnědé barvy. Dlažbu nabízíme v rozměru 56 x 40 cm, 70 x 40 cm, 84 x 40 cm a tloušťka kamene je 2,5 cm. Nabízíme jí v balení s obsahem 0,84 m2. Jedno balení obsahuje rozměry 56 x 40 cm, 70 x 40 cm, 84 x 40 cm. Dlažbu Kastelo Nova lze použít pouze ve vnitřních prostorech!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

K této dlažbě dále doporučujeme:  

 
 
 Interiér  Exteriér 
Impregnace   WProtect   Porosil RVV
Spárovací hmota   NVL 300  NVL 300

 

 
Dlažba z přírodního šedohnědého vápence se vyznačuje velkou odolností. Dlažbu Kastelo Nova nabízíme ve formátu 56x40cm, 70x40cm, 84x40cm. . Luxusní designový efekt zajistí originalitu každého kusu. Ručně zasekávané hrany po obvodu jednotlivých dlaždic podporují tento efekt.
 
Kámen je od pradávna ideálním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásny a současně nadčasový materiál je velmi často využíván pro interiér.
 
Přírodní kamenná dlažba může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečná a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před umělým kamenem. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo nebo fasádní omítka. 

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažby - přírodní kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Pokládka: Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy
Tvar: Obdélník
Rozměry: 56x40cm, 70x40cm, 84x40cm
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Hnědá, Šedá, Šedohnědá, Žlutohnědá
Druh dlažby: Pochozí
Tloušťka: 2,5 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Formát dlažby: 56x40cm, 70x40cm, 84x40cm
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ano
Tloušťka kamene: 2,5 cm
Kalibrovaná: Ano
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz