Venkovní keramická dlažba 2 cm - Seviano Light Grey

Kód: 000227S1 000230S1 Zvolte variantu
Výprodej
Značka: Seviano
1 017,60 Kč od 1 017,60 Kč –18 % - až –18 %
Venkovní keramická dlažba 2 cm - Seviano Light Grey
1 017,60 Kč od 1 017,60 Kč –18 % - až –18 % 825,60 Kč / balení 0,64 m2 1 144,80 Kč / balení 0,72 m2 od 825,60 Kč / balení 0,64 m2 682,31 Kč bez DPH 946,12 Kč bez DPH od 682,31 Kč bez DPH 1 290 Kč / 1 m2 1 590 Kč / 1 m2
Skladem Na objednávku Zvolte variantu
Vyberte si formát
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Exkluzivní keramická kalibrovaná dlažba Seviano Light Grey má tloušťku 2 cm a je určena pro využití ve venkovních prostorech. Primárně má sloužit jako pochozí plocha, což se ale dá změnit, pokud ji položíte do betonové/maltové směsi. Poté se dá dlažba využít také jako pojezdová na parkovací stání nebo příjezdové plochy. Je mrazuvzdorná a i přes zatížení povětrnostními vlivy se pyšnou svou pevností, odolností a stálobarevností. Vyráběna je ve dvou formátech a sice 40 x 80  cm a 60 x 60 cm a je vhodná k pokládce na terče.

 

K této dlažbě nabízíme také bazénový lem pravoúhlý 34 x 80 cm – výška 5 cm

K této dlažbě nabízíme také bazénový lem pravoúhlý 35 x 60 cm – výška 5,5 cm

 

Uvedená akční cena je nejnižší cena za poslední měsíc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Populární dlažba Seviano Light Grey se dá shrnout ve třech slovech: krása, udržitelnost a funkčnost. Technické vlastnosti této dlažby zaručují velmi dlouhou živostnost a ideální parametry. Keramika se vyrábí z přírodního jílu a je inertní, a proto se dá v případě potřeby recyklovat. V žádném případě ji nesmíme upřít její estetický přínos. Tato dlažba se vyrábí v šedých odstínech s žíháním a díky svému vzoru je neutrální a nadčasová. Hodí se jak na zahrady rodinných domů, tak před vstupy a na nádvoří komerčních prostor.

 

K této dlažbě dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer G Pro
Hydroizolace  Mapelastic  Mapelastic
Spárovací hmota  Ultracolor 112  Ultracolor 112
Silikon   Mapesil LM 112  Mapesil LM 112

 

 

 

Způsob pokládky   

1. Pokládka do betonu nebo na lepidlo

Perfektní technické parametry keramických dlažeb Seviano Light Grey o síle 2 cm v kombinaci s pokládkou na lepidlo nebo do betonového potěru zaručují vytvoření velmi odolné povrchové vrstvy. Tento způsob pokládky umožňuje pohyb a parkování osobních automobilů a využití dlažeb i na vytěžovaných veřejných plochách jako jsou cyklostezky, chodníky a náměstí. 

2. Instalace do štěrkového lože

Keramické desky síly 2 cm je možné ukládat do jemného štěrkového lože bez nutnosti lepení či betonování. Snadnou pokládkou tak ihned získáte krásný protiskluzový povrch odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, mechu a plísním. Vedle výroby zajímavých dekorativních ploch je pokládka do štěrku vhodná na místa, kde je problém vytvořit drenáže vody v zemi nebo v betonových površích (terasy nebo balkóny).

3. Instalace na terče

Keramickou dlažbu Seviano Light Grey lze pokládat na konstrukci terčů, která se skládá z nosných polypropylenových podpěr. Podpěry jsou dokonale nastavitelné a umožňují realizaci zvýšených podlah na takřka libovolném podkladu. Tento způsob pokládky je velmi snadný a navíc umožňuje ukrytí elektrických a vodovodních systémů do dutiny pod dlažbou.

 pokládky keramické dlažby

 Terče pod dlaždice

Celý sortiment terčů na pokládku keramických dlažeb najdete zde.

 Výhody keramických dlažeb 2 cm

 • Protiskluzovost R11
 • Zaručená trvanlivost
 • Mrazuvzdornost 
 • Moderní design
 • Vhodné pro veřejné prostory 
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnost vůči chemikáliím 
 • Snadná údržba
 • Všestranný produkt 
 • Odolnost proti oděru
 • Poměr cena / kvalita 

 

Podívejte se i na další dlažbu z naší nabídky:

 

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní keramické dlažby 2 cm - pochozí
Materiál: Keramika
Vzhled: Tvář kamene
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy, Na terče - pochozí plochy, Do lepidla - pojezdové plochy, Do lepidla - pochozí plochy
Tvar: Čtverec, Obdélník
Rozměry: 40 x 80 cm, 60 x 60 cm
Barevnost: Hnědá, Hnědošedá, Šedá
Druh dlažby: Pochozí, Pojezdová
Tloušťka: 2 cm
Typ materiálu: Keramika
Formát jednotlivých kusů: 40 x 80 cm a 60 x 60 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Dle způsobu pokládky
Tloušťka dlažby: 2 cm
Váha m²: 45 kg

Etna Light Grey

Venkovní keramická dlažba 2 cm - Etna Light Grey

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz