Dekorační pískovcové květy

Kód: 3665/OE 3 3665/OE 6 Zvolte variantu
Značka: Kameny.cz
2 900 Kč / ks 17 900 Kč / ks od 2 900 Kč / ks 2 396,69 Kč bez DPH 14 793,39 Kč bez DPH od 2 396,69 Kč bez DPH
Podzim 2024 Skladem Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dekorační květy jsou vyrobeny z přírodního kamene, konkrétně z pískovce. Na výběr je ze 2 velikostí o průměru 30 cm a 60 cm. Květy můžou být originální ozdobou Vaší zahrady, parku či komerčních prostor, díky zajímavému vzhledu a struktuře oživí každý prostor. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorační květy z pískovce jsou jedinečným dekoračním prvkem pro dům i zahradu. Doporučujeme do květů přidat venkovní svíčku nebo je vysadit zelení, tím vytvoříte příjemnou atmosféru. 

Dekorační pískovcové květy mají jedinečnou barevnou kombinaci, která vynikne kdekoliv na zahradě, ale také u vstupu do domu, na zahrádce nebo na skalce. Obsahují teplé tóny krémové, oranžové, hnědé až po lehce narůžovělou nebo červenou. Skvěle se kombinují s řadou Rainbow.

Oblíbené jsou pro svůj netradiční vzhled. Navíc se dají využít různými způsoby. Dovnitř můžete dát svíčku nebo vysadit okrasné rostliny. Často se aranžují na drtě nebo valounky. V podobném odstínu doporučujeme okrasné kameny – Rainbow oblázky. Objednat si totiž můžete i malý vzorek těchto kamínků. 

Drtě a oblázky můžete kombinovat s neviditelnými obrubníky a vytvořit tak krásný záhon na zahradě. Kamínky hezky opticky ale i prakticky oddělí travnaté plochy od stromů a keřů nebo doplní skalku. Nechte se inspirovat v naší prodejně Showroom Seviano v Beskydech, kde na rozsáhlé ploše můžete vidět vystavené výrobky.

Zahrádku následně doporučujeme obohatit o přírodní dekorace, různé květiny a rostliny, fontány, ale také kamenné sošky, pítka, květináče nebo si můžete vybrat rovnou některý ze solitérů. V podobném odstínu můžete koule doplnit o pítko Rainbow, lavičku Rainbow nebo fontánu Rainbow. Na výběr jsou i další dekorace v tomto odstínu. 

Květy z pískovce rozvážíme po celé České republice, a to v rámci spolupráce s dopravci. Podmínky přepravy najdete zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány a koule z kamene
Typ materiálu: Přírodní kámen
Materiál: Pískovec
Velikost průměru : 30 cm, 60 cm
Přibližná hmotnost 30 cm: 20 kg
Přibližná hmotnost 60 cm: 250 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz