Dlažba Seviano TR Brown 120 x 30 x 1,8 cm

Kód: SO100
Tip
Značka: Seviano
ZDARMAZDARMA
Dlažba Seviano TR Brown 120 x 30 x 1,8 cm
915,90 Kč / balení 0,71 m2 756,94 Kč bez DPH 1 290 Kč / 1 m2
Skladem

Keramická dlažba Seviano TR Brown je kalibrovaná a má tloušťku 1,8 cm. Využití si najde především ve venkovním prostředí. Díky mrazuvzdornosti si stále zanechá své původní vlastnosti i barevnost. Dlažba má formát 120 x 30 x 1,8 cm a váhu 45 kg/m2. Dlažba bude dělat krásný dojem na terase, v altánu, v pergole, u domu, ale využít se dá i kolem venkovního bazénu. Bez náročné údržby si budete moci užívat dlouhá léta eleganci a jedinečnost této dlažby.

Minimální objednatelné množství je 5 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Dlažba Seviano je velmi všestranný produkt, který můžeme definovat třemi charakteristickými rysy. Krása – která dodá eleganci prostoru v interiéru i exteriéru. Udržitelnost – velmi nízké náklady na údržbu dlažeb. Funkčnost – technické vlastnosti dlažeb Seviano zaručují velmi dlouhou životnost a ideální parametry. V nabídce máme mnoho barev a formátů.

Způsob pokládky  

 

1. Pokládka do betonu nebo na lepidlo

Perfektní technické parametry keramických dlažeb Seviano o síle 1,8 cm v kombinaci s pokládkou na lepidlo nebo do betonového potěru zaručují vytvoření velmi odolné povrchové vrstvy. Tento způsob pokládky umožňuje pohyb a parkování osobních automobilů a využití dlažeb i na vytěžovaných veřejných plochách jako jsou cyklostezky, chodníky a náměstí. 

2. Instalace do štěrkového lože

Keramické desky síly 1,8 cm je možné ukládat do jemného štěrkového lože bez nutnosti lepení či betonování. Snadnou pokládkou tak ihned získáte krásný protiskluzový povrch odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, mechu a plísním. Vedle výroby zajímavých dekorativních ploch je pokládka do štěrku vhodná na místa, kde je problém vytvořit drenáže vody v zemi nebo v betonových površích (terasy nebo balkóny).

3. Instalace na terče

Keramickou dlažbu Seviano lze pokládat na konstrukci terčů, která se skládá z nosných polypropylenových podpěr. Podpěry jsou dokonale nastavitelné a umožňují realizaci zvýšených podlah na takřka libovolném podkladu. Tento způsob pokládky je velmi snadný a navíc umožňuje ukrytí elektrických a vodovodních systémů do dutiny pod dlažbou.

 pokladka ikona

Terče pod dlaždice - rozšířená - vdz - Seviano (1)

Celý sortiment terčů na pokládku keramických dlažeb najdete zde.

Výhody keramických dlažeb 1,8 cm

 • Protiskluzovost R11
 • Zaručená trvanlivost
 • Mrazuvzdornost 
 • Moderní design
 • Vhodné pro veřejné prostory 
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnost vůči chemikáliím 
 • Snadná údržba
 • Všestranný produkt 
 • Odolnost proti oděru
 • Poměr cena / kvalita 

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní keramické dlažby 2 cm - pochozí
Materiál: Keramika
Vzhled: Tvář dřeva
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy, Na terče - pochozí plochy, Do lepidla - pojezdové plochy, Do lepidla - pochozí plochy
Tvar: Obdélník
Rozměry: 120 x 30 cm
Barevnost: Hnědá
Druh dlažby: Pochozí
Tloušťka: 1,8 cm
Typ materiálu: Keramika
Formát jednotlivých kusů: 29,5 x 119,5 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Dle způsobu pokládky
Tloušťka dlažby: 1,8 cm
Obsah balení: 0,72 m²
Váha m²: 45 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz