Buddha do zahrady - vápenec - 50 cm

Kód: 2136
Značka: Kameny.cz
13 900 Kč / ks 11 487,60 Kč bez DPH
Skladem

Buddha je vyroben z přírodního kamene, konkrétně z vápence. Sochu Buddhy nabízíme ve velikosti 50 cm. Buddha má sepjaté ruce ruce před srdeční čakrou. Tato soška podporuje soustředění, přináší harmonii a vyrovnanost, symbolizuje klid a mír. Socha Buddhy je neodmyslitelnou součástí každé japonské zahrady. Symbolizuje moudrost, pozitivní energii, vyrovnanost, osvícení, štěstí a blahobyt. Je tedy dokonalou dominantou, která zahradě dodá půvabnou atmosféru daleké Asie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenná socha sedícího Buddhy vyrobena z přírodního vápence. Socha bude krásnou dominantou zahrady. Buddha je zde zobrazován sedící s rukama v klíně, tím se znázorňuje naprostá rovnováha a meditace. Ve Vaší zahradě nastolí klidnou atmosféru na relaxaci a dodá jí jedinečný vzhled.

Fotografie všech soch Buddhů jsou vytvořeny přímo v naší prodejně, jsou tedy plně autentické. V naší prodejně si sochy můžete osobně prohlédnout a nechat se inspirovat. Další okrasné zahradní prvky, které nabízíme, můžete najít i online v kategorii sochy a výrobky z kamene.

Doplňkové parametry

Kategorie: Japonské zahrady
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: vápenec
Přibližná velikost sochy: 50 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz