Travertinový obkladový kámen - Tara Crem

Kód: 438S1
Značka: Kameny.cz
823,40 Kč / balení 0,46 m2 680,50 Kč bez DPH 1 790 Kč / 1 m2
Skladem

Tara Crem je obkladový kámen vyrobený z luxusního travertinu krémové barvy, vyznačuje se mírnou plasticitou a designovou lehkostí. Nabízíme jej v modulech o rozměru 53 x 17,5 cm, tloušťka kamene je 2 cm. Balení obsahuje 0,46 m2 a jeho váha je 20 kg. Obklad je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Díky své neutrální krémové barevnosti se hodí do téměř všech místností domu či bytu, nebo také jako obklad na fasádu.

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Adesilex P9 bílé

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
 

Tara Crem je interiérový přírodní obkladový kámen vyrobený z travertinu. Jedná se o velmi odolný kámen, zaručující obkladu odolnost a barevnou stálost. Pro jednoduchou a rychlejší pokládku jsou dané počty kusů pryskyřicí přilepeny na moduly o velikosti 53 x 17,5 cm. Tara Crem dodáváme v kartónových krabicích, které obsahují 5 kusů modulů. Světlá barva modulárního obkladu je pro interiér velmi žádaná, a to především v místnostech, kde chceme dosáhnout toho, aby kamenný obklad neztmavil málo prosvětlený prostor.

obkladový kámen

 

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Fleckstop W

 

Travertinový obklad Tara crem bývá velmi často kombinován s dlažbami ze stejného materiálu se stejným nebo podobným zbarvením. V naší nabídce naleznete například kombinaci s dlažbami Lima Crem, Patento Crem, Rio Crem nebo Trendo Crem. Tyto kombinace naleznete také ve fotogaleriích, kde můžete vidět naše realizované projekty z travertinu.

V případě, že si nejste jistí barevností, strukturou, plasticitou nebo kvalitou zpracování, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek tohoto kamene. Pokud následně na základě zaslaného vzorku uděláte objednávku, peníze za vzorek Vám vrátíme. 

Chci objednat vzorek obkladu Tara Crem.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Modul
Rozměry: 53 cm x 17,5 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Krémová
Série: Crem
Tloušťka: 2 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ materiálu: Travertin
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 53 cm x 17,5 cm
Tloušťka kamene: 2 cm
Obsah balení: 0,46 m²
Počet modulů v balení: 5 ks
Typ balení: Kartonová krabice
Váha 1 m²: 47 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz