Přírodní obkladový kámen - Mureto Luna

Kód: 272-1S1
Tip
Značka: Kameny.cz
938,70 Kč / balení 0,63 m2 775,79 Kč bez DPH 1 490 Kč / 1 m2
Skladem

Mureto Luna je přírodní kamenný obklad vyrobený z kvarcitu a je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Nabízíme jej v modulech o rozměru 60 x 15 cm, tloušťka kamene je 1 - 3 cm. Balení obsahuje 0,63 m2 a jeho váha je 24 kg. Pro svůj jemný vzhled a světlou barvu je Mureto Luna jedním z nejoblíbenějších kamenných obkladů. Svou odolností a barevnou stálostí se řadí mezi nejvíce praktické kamenné obklady.

Minimální objednatelné množství je 5 m2.

Skladové množství 8,19 m².  Další naskladnění proběhne v polovině března.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Mureto Luna je přírodní kamenný obklad složený z menších pásků v různých rozměrech a barevných odstínech světlých barev. Tento neobyčejný vzhled zajistí, že bude Váš obklad jedinečný. Přesto, že je složený z malých kusů, nemusíte se bát složité pokládky. Modulární úprava pásků zaručí rychlou a snadnou práci. Jednotlivé, ručně řezané obdélníky, jsou slepeny pryskyřicí do modulu 60 x 15 cm. Jejich tloušťka je 1 - 3 cm. Kvarcitový obklad je v kartónovém balení po 7 ks. Velmi často bývá využíván na obklad soklů, fasád či stěn garáží a zahradních domků.

 

 obklady do kuchyně

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Porosil RVV

 

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

Všechny kamenné obklady v sérii Mureto jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Využívají se jak v rezidenčních, tak v komerčních prostorech. Série Mureto obsahuje celkem tři atraktivní kamenné obklady.

Chci objednat vzorek obkladu Mureto Luna

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Modul
Rozměry: 60 x 15 cm
Typ kamene: Kvarcit
Barevnost: Béžová, Krémová
Série: Luna
Tloušťka: 1 - 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Kvarcit
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 60 x 15 cm
Tloušťka kamene: 1 - 3 cm
Počet modulů v balení: 7 ks
Obsah balení: 0,63 m²
Typ balení: Kartonová krabice
Váha 1 m²: cca 40 kg/ m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz