Schodišťový blok Ardesia

Kód: 502
Značka: Kameny.cz
3 490 Kč / ks 2 884,30 Kč bez DPH
Skladem

Břidlicové bloky Ardesia jsou vyrobeny z přírodního kamene. Vyznačující se velkou pevností a oděruvzdorností. Jednotlivé kusy jsou obdelníkové a vyrobené z břidlice. Využívají se převážně na přístupové schodiště k domům a na schodiště v zahradách. Velikost bloku je 35 x 100 cm a tloušťka 16-18 cm. Práce s těmito kameny je jednoduchá a pokládka velmi rychlá.

Schodišťový blok nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Břidlicové bloky Ardesia na kamenné schody mají rozměry šířka 100 cm, výška 16-18 cm a hloubka 35 cm.

Schodišťový blok nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Kromě těchto břidlicových bloků nabízíme také břidlicové desky Ardesia 25 x 100 cm a 50 x 100 cm, s tloušťkou 2–7 cm. Opravdu krásně vypadá jejich kombinace na zahradě. Břidlicové bloky na schody mohou přecházet v chodníček vytvořený právě z těchto břidlicových desek nebo můžete zvolit břidlicové šlapáky Ardesia, opět ve stejném odstínu stejného kamene.

Schody a desky můžete doplnit o podobný odstín valounků nebo drtí. Pokud byste chtěli zvolit všechno ve stejném duchu, pak jsou k dispozici břidlicové plošky Ardesia. Naopak kontrastně bude vypadat třpytivě bílá drť nebo mramor bílý oblázky. Ladit můžete i do drti šedého granitu nebo dalších odstínů valounků a drtí.

Chtěli byste jiný odstín oblázků? Vyberte si z naší široké nabídky! Oblázky můžete kombinovat s neviditelnými obrubníky a vytvořit tak krásný záhon na zahradě. Kamínky hezky opticky ale i prakticky oddělí travnaté plochy od stromů a keřů nebo doplní skalku. Nechte se inspirovat v naší prodejně Showroom Seviano v Beskydech, kde na rozsáhlé ploše můžete vidět vystavené výrobky.

Zahrádku následně doporučujeme obohatit o přírodní dekorace, různé květiny a rostliny, fontány, ale také kamenné sošky, pítka, květináče nebo si můžete vybrat rovnou některý ze solitérů.

Břidlicové bloky rozvážíme po celé České republice, a to v rámci spolupráce s dopravci. Podmínky přepravy najdete zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Schody, zákrytové desky, bazénové lemy, parapety
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Tvar: Obdélník
Rozměry: 100 x 35 cm
Typ kamene: Břidlice
Barevnost: Šedá
Série: Ardesia
Tloušťka: 1,5 – 2 cm
Rozměry: š 100 cm - v 16-18 cm - h 35 cm
Obsah balení: 1
Přibližná hmotnost: 170 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz