Stonepark se mění na Seviano

Letošní rok jsme zahájili ve velkém! Největší novinka je tady! Snažíme se být stále aktivní a přinášet našim věrným i novým zákazníkům stále něco nového, proto měníme Stonepark na Seviano. Nová značka, nový začátek, určitě se máte na co těšit!

Co všechno se změní?

V prvé řadě se mění název. Stonepark už má nové jméno a tím je Seviano. Chceme být stále originální, proto nové jméno.

Nový brand, nový vzhled!

Další podstatnou věcí je změna vzhledu. Nový design je zaměřený na velké a krásné fotografie, kterými budeme plnit náš e-shop. Do budoucna chceme přidávat kvalitní produktové fotografie, ale i co nejvíce fotografií z realizací.

Trendy jdou neustále kupředu, a i my se snažíme přizpůsobit změnou vzhledu webových stránek, proto jsme zvolili jednoduchý styl, který je moderní, poutavý a vkusný! Prostě elegantní, a přitom originální design!

Co zůstane stejné?

Sortiment a vše, na co jste byli až doposud zvyklí čili technická podpora a rady a tipy ohledně pokládky, materiálu apod. Stále jsme to my, jenom v novém kabátku.

Ze sortimentu nic nevyřazujeme, takže pokud jste si u nás vybírali obklad nebo dlažbu nebo třeba kamennou želvu jako dekoraci do zahrady, stále to na našich stránkách naleznete.

Do budoucna se rozhodně budeme snažit přidávat ještě více produktů, abychom rozšířili nabídku a každý si u nás mohl pohodlně zakoupit to, co zrovna potřebuje. Velice nás potěší, když nás poctíte svou návštěvou. Přijďte se podívat na naši krásnou zahradu! Adresa je stejná jako na Kameny.cz.

 

Váš tým Seviano

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz