Mozaika z přírodního kamene - Line White

Kód: 388S1
Značka: Kameny.cz
1 234,53 Kč / balení 0,957 m2 1 020,27 Kč bez DPH 1 290 Kč / 1 m2
Vyprodáno

Luxusní mozaika Line White je vyrobena z odolného vápence. Jednotlivé kousky kamínků jsou přilepeny na síťku obdélníkového tvaru o rozměrech 15 x 30 cm a s tloušťkou 1 - 1,5 cm. Nabízíme jí v baleních s obsahem 0,957 m2, váha balení je 30 kg. Díky vápenci je vhodné umístit tento obklad i do náročnějších prostor, nejčastěji bývá obklad využíván v kuchyních, koupelnách a v okolí krbu. Svou jemnou barvou a zajímavou strukturou se stane nepřehlédnutelným prvkem každého interiéru.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Jedinečná, elegantní a stylová. Taková je přírodní kamenná mozaika White Line, která je velmi oblíbenou variantou interiérového obkladu. Jednotlivé kusy mozaiky jsou z vápence a jsou slepeny na kamenných modulech o velikosti 15 x 30 cm a jejich tloušťka je 1 -1,5 cm. Nabízíme jí v baleních s obsahem 0,957 m2, váha balení je 30 kg. Díky jednotnému formátu lepených mozaikových modulů je obkládka i náročnějších prostor velmi jednoduchá a rychlá. 

Jemná krémová barva doplní jakýkoliv prostor a dodá mu útulnost. Zajímavá struktura se naopak stane neopakovatelným prvkem každého interiéru. Opravdu krásně vypadá například v obývacích pokojích, koupelnách či kuchyních nebo také v komerčních prostorech. Velmi oblíbená se v poslední době stala jako obklad krbu

LINE WHITE

Přírodní kamenný obklad může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo fasádní omítka. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tuto dlažbu odlišuje od ostatních části domu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Mozaika
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Obdélník
Rozměry: 15 x 30 cm
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Béžová, Bílá, Krémová
Série: White
Tloušťka: 1 - 1,5 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Rozměr kamene: 15 cm x 30 cm
Tloušťka kamene: 1 - 1,5 cm
Obsah balení: 0,957 m²
Váha 1 m²: cca 30 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz