Osobitá exteriérová dlažba

V naší nabídce naleznete velké množství exteriérových dlažeb z přírodního kamene. Podívejte se na fotky realizací našich spokojených zákazníků a nechejte se při výběru venkovní dlažby inspirovat.

U venkovních dlažeb většina zákazníku klade důraz na odolnost povrchu a snadnou údržbu. Zejména z tohoto důvodu patří mezi oblíbené exteriérové dlažby série Lima. Dlažby Lima jsou vyrobeny z přírodního kamene travertinu, mezi jeho výhody patří snadná pokládka i údržba.

Lima Aurum - dlažba

Lima Aurum - dlažba

Lima Crem - dlažba

Lima Crem - dlažba

Série dlažeb Tiga je populární především kvůli své odolnosti.Je vyrobena z přírodního kamene pískovce, který se vyznačuje svou odolností. Dlažba má protiskluzový povrch a hodí se také na pojezdové plochy. Díky své povrchové struktuře a ručně zasekávaným hranám tvoří dlažba jedinečný povrch. 

Tiga Mango - dlažba

Tiga Mango - dlažba

Tiga Natura - dlažba 

Tiga Natura - dlažba

Tiga Sandy - dlžba

TIGA SANDY

 

V případě, že si nejste vzhledem, strukturou, či barvou jistí, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek obkladu či dlažby. 

Poskytujeme také tvorbu 2D či 3D grafických návrhů, které vytvoříme přímo Vám na míru. Vizualizace velmi usnadní Vaše rozhodování.

Přímo na naší prodejně Vám rádi pomůžou a poradí zkušení kolegové, popřípadě se na nás můžete obrátit přes e-mail, či online chat. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz