Luxusní obklady a dlažby do koupelny

Kvalitní koupelna je jeden ze základních prvků domácnosti. Měla by působit čistým a nadčasovým dojmem. Proto je k realizaci nové či rekonstrukci staré koupelny ideální použít kamenný obklad a dlažbu, která je spojením elegance a stylu

Přemýšlíte jaká dlažba nebo obklad by se hodil při rekonstrukci či realizaci Vaší koupelny? Zde naleznete fotky z realizací našich spokojených zákazníků, kterými se můžete nechat inspirovat.

Do koupelny se hodí jak tmavší tak i světlejší kamenné obklady a dlažby. Velmi oblíbené jsou i stylové kamenné mozaiky, které přidají na kráse každé koupelně. Trendem moderních koupelen je použití obkladů na stěnách ve stejném dekoru, jako je dlažba na podlaze.

Kamenný obklad / dlažba Trendo Crem a obklad Travertino Multi působí v koupelnách velmi atraktivně. Travertino i Trendo jsou vyrobeny z přírodního kamene, konkrétně z travertínu. Tento kámen je velmi odolný, právě díky tomu se hodí i do namáhanějších prostor, jako je koupelna.

Trendo Crem - obklad

Trendo Crem - dlažba

Trendo Crem - koláž

Návrh bez názvu (9)

Návrh bez názvu (20)

Travertino Multi - obklad

Travertino Multi - koláž

S velkou oblibou se do koupelen používají i poutavé kamenné mozaiky. Výhodou kamenných mozaiek je jejich dlouhá životnost, všestranné využití, mrazuvzdornost a stálobarevnost.

Brix Multi - mozaika

Brix Multi - koláž

DSC_2782

Kamenný obklad / dlažba ze série Fleta působí velmi noblesním, luxusním dojmem. Díky hlazené břidlici dokonale zvětšuje prostor a dokáže podtrhnout krásu Vaší koupelny.

Fleta Roka - obklad

Fleta Roka - dlažba

Fleta Roka - koláž

Fleta Nero - obklad

Fleta Nero - dlažba

Fleta Nero - koláž

V případě, že si nejste vzhledem, strukturou, či barvou jistí, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek obkladu či dlažby. 

Poskytujeme také tvorbu 2D či 3D grafických návrhů, které vytvoříme přímo Vám na míru. Vizualizace velmi usnadní Vaše rozhodování.

Přímo na naší prodejně Vám rádi pomůžou a poradí zkušení kolegové, popřípadě se na nás můžete obrátit přes e-mail, či online chat. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz