Přírodní obkladový kámen - Brana Koral

Kód: 277-2S1
Značka: Kameny.cz
1 190 Kč / balení 1 m2 983,47 Kč bez DPH 1 190 Kč / 1 m2
Skladem

Brana Koal je přírodní obkladový kámen vyrobený z kvarcitu. Kvarcitové dlaždice jsou vhodné k obkladu vyzděných zídek, soklů, fasád nebo také interiérových prostor. Jedná se o přírodní kámen ořezávaný ze čtyř stran se stejnými výškami. Výška tohoto obkladového kamene je 20 cm, tloušťka je v rozmezí 1 – 3 cm a délky jsou různé. Kámen je mrazuvzdorný a není potřeba jej spárovat. Kvarcit umožňuje umístit přírodní krásu a autenticitu přímo do srdce Vašeho domova.

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Velký comeback zažívají interiérové i exteriérové přírodní kamenné obklady. Jeden z nejžádanějších kamenných obkladů do interiéru i exteriéru - Brana Koral, který nyní nabízíme, vytvoří luxusní a přesto útulný domov. Materiálem je neodolatelný a unikátní kvarcit. Jednotlivé kusy kamene jsou ořezávány ze čtyř stran a mají stejnou výšku 20 cm. Délky kamenných obkladů jsou různé a tloušťka je vždy v rozmezí 1-3 cm. Lidé se v poslední době snaží obklopovat přírodními a luxusními materiály, mezi nimiž je právě kvarcit velice populární. Pokud tedy hledáte nové tipy pro interiér i exteriér svého domu, pak ho nelze než doporučit.

 

Brana Koral obkladový kámen

 

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 

 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   CS Protect  CS Protect 

 

Přírodní kamenný obklad může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo fasádní omítka. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tento obklad odlišuje od ostatních části domu.

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Čtverec, Obdélník
Rozměry: 20 cm x různá délka
Typ kamene: Kvarcit
Barevnost: Béžová, Hnědá, Krémová, Zlatá
Série: Koral
Tloušťka: 1 - 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Kvarcit
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Tloušťka kamene: 1 - 3 cm
Obsah balení: 1 m²
Formát kamene: 20 cm x různá délka
Váha 1 m²: 50 kg
Množství na paletě: 20 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz